Arvete müük on sobilik lahendus vabastamaks käibevahendeid näiteks erakordselt suurte tellimuste puhul või leevendamaks hooajalisust. Julgusta, tunnusta, kiida ja paita end! Tee järgi! Samas arvesta, et tootepildid ei oleks mahult liiga suured, sest siis hakkavad nad mõjutama sinu veebilehe kiirust.

Klienditugi

Kirjelda, miks klient peaks ostma sinult ning mitte sinu konkurendilt. Kasuta punktides kogutud teadmisi oma kodulehel, et vähendada kliendi ostuhirme, suurendada enda usaldusväärsust ning tuua välja põhjused, miks klient peaks just sind valima. Üllata oma klienti positiivselt.

Ann Kaer Põhjuseid ärilaenu võtmiseks võib olla mitu, kuid tihtipeale kaaluvad ettevõtted seda just käibevahendite suurendamise eesmärgil.

Näiteks lisa mingi meene või sooduskood tellimusega kaasa. Positiivsed emotsioonid toovad kliendi tagasi. Suhtle oma klientidega, et paremini mõista neid.

Kuidas suurendada

Võimalusel saa nendega isiklikult kokku. Lisa ka kliendiküsitlus oma kodulehele, mida võimaldab sul teha näiteks Hotjar. Hotjari abil saad ka analüüsida külastajakäitumist veebilehel.

Kuidas suurendada

Kvaliteetsed tootepildid on väga olulised. Muuda oma toode vastupandamatuks. Samas arvesta, et tootepildid ei oleks mahult liiga suured, sest siis hakkavad nad mõjutama sinu veebilehe kiirust.

Ära alahinda sotsiaalmeediakanaleid turunduses.

Kuidas suurendada

Tee järgi! Pildil Boost Yourself Instagramis.

28 kasulikku nõuannet ettevõtjale

Ostuprotsess tee kliendi jaoks nii lihtsaks ja mugavaks kui võimalik. Sinu kassa leht peab olema ostja jaoks kiire, turvaline, mugav ja ainult maksmiseks.

Cartskill aitab sul luua boti ehk automatiseeritud suhtlusäpi Facebooki Messengeri jaoks, mis aitab sul müüa ka oma tooteid. See tähendab, et ettevõtja ei oma enam kontrolli enda kliendisuhete üle, samas aga maandatakse ja hinnatakse ostjatega seotud makseriske.

Järelvaadatav: Kuidas suurendada (kaupluste) müüki? | Veebiseminar. Äripäeva E-pood

Enne faktooringulepingu sõlmimist tuleks kriitilise pilguga analüüsida ka sellega kaasnevaid kulusid. Arvete müük Sarnaselt faktooringule võimaldab arvete müük ehk arvete rahastamine ettevõtetel vabastada käibevahendeid müügiarvete alt. Põhiliseks erinevuseks on aga arvete müügi nõudluspõhisus - nimelt on arveid müües võimalik rahastada ka üksikuid arveid.

See tähendab, et ettevõttele ei kaasne pikaajalisi kohustusi, kuid sellegipoolest on saab enda käibevahendeid suurendada ja arvete laekumist kiirendada.

Leia kiiresti info üles

Arvete müük on sobilik lahendus vabastamaks käibevahendeid näiteks erakordselt suurte tellimuste puhul või leevendamaks hooajalisust. Erinevalt ärilaenust kaasatakse rahastust vaid nii palju, kui klient juba võlgneb.

FOTO: Erakogu Kas teadsid, et püsiv õnnetunne vajab harjutamist nagu iga teine asigi, milles tahad olla hea? Selleks, et olla iga päev natuke õnnelikum ja tunda elust rohkem rõõmu, saad ise nii mõndagi ära teha.

Kuna arveid saab müüa ka ükshaaval, siis erinevalt nii faktooringust kui ka ärilaenust ei kaasne arvete rahastamisega püsikulusid ning mõju tulumarginaalile on väiksem. Küll kritiseeritakse enda välimust, tegemisi, toimetulekut või reageeringuid,» toob Dalí Karat välja ja soovitab iseendalt küsida, et kui keegi teine sinuga nii suhtleks, siis kas sa oleksid temaga sõber?

Kuidas suurendada

Räägi endaga teadlikult positiivselt, lugupidavalt, hellalt ja lahkelt. Julgusta, tunnusta, kiida ja paita end! Võta vastutus oma emotsioonide eest Tunne saab alguse mõttest. Ja meie saame ise oma mõtteid kontrollida, suunata, juhtida.

Tahad rohkem teada?

Saades aru oma vastutusest ja võimest, muutud enda osas palju hoolivamaks, muutudes seeläbi õnnelikumaks! Tee asju, mis muudavad sind õnnelikuks Ela kirega.

Teet Torim ,,Kuidas suurendada produktiivsust ja saavutada edu?''

Tee neid asju, mis muudavad sind õnnelikumaks, olgu selleks jalutamine, logelemine, rattasõit, postitants, joonistamine või koogi küpsetamine.