Katkestustorude läbimõõdu esialgse arvutamisel suuremad raskused põhjustab paranduskoefitsiendi K. Sel juhul peate kirjutama kirja raiskamise kohta passi saamisel uue väljastatud passi. Gnesini RAM Moskva riiklik tehniline ülikool. Täitke passi või proovi taotlus kahes eksemplaris. Oluline on teada saada ainult järgmisi eeskirju: Optimaalne läbimõõt torude loodusliku kütte ringlusse peaks olema mm; Suletud süsteemi sunnitud liikumisega jahutusvedeliku torude väiksema ristlõikega tuleb kasutada optimaalse rõhu ja veevoolukiiruse loomiseks. Küttetorude läbimõõdu valiku raskused Tundub, et privaatse maja kütmiseks mõeldud torude läbimõõdu valik ei ole väljakutsuv ülesanne.

Lomonosov Moskva riiklik ülikool Moskva osariigi akadeemiline kunstiinstituut. Gnesini RAM Moskva riiklik tehniline ülikool. Pirogov Rnim. Nemirovich-Danchenko McAT-is. Gubkin rguntig neid. Tšaikovsky ülikool MGK neid. Timüyazev Rgau-Msha. Kutafina MGU Venemaa riigi geoloogiline uurimise ülikool. Boris Schukina riigi akadeemilises teatris. Sechenov Rahvusvahelise õiguse ja majanduse Instituut.

Witte MU. Pushkin riik. Witte Branch in Sergiev posad Mu. Kodanikud ja juriidilised isikud võivad taotleda väiteid, petitsioone, kaebusi ja muid dokumente elektrooniliste dokumentide ja elektrooniliste kujutiste kujul skannide koopiad Nad allkirjastavad tugevdatud kvalifitseeritud elektroonilise allkirjaga.

Sellist allkirja saate Venemaa Kommunikatsiooniministeeriumi akrediteeritud sertifitseerimiskeskuses akrediteeritud sertifitseerimiskeskuses. Elektrooniline allkiri on vaja ka kinnitada identiteedi registreerimisel süsteemides "Minu vahekohtunik" ja gaasiportaali "Õiglus".

Dokumentide esitamise kord elektroonilisel kujul erineb sõltuvalt kohtumenetluse liigist. Mõtle, kuidas esitada dokumente Euroopa Kohtusse ja samal ajal kasutada tugevdatud kvalifitseeritud elektroonilise allkirja õigesti. Nõuded elektroonilistele Suurenda ringlusliige Interneti-teenused "Minu vahekohtunik" ja Gus "Õiglus" võimaldavad meid saata Euroopa Kohtule elektroonilisi dokumente ja elektroonilisi pilte skaneerida koopiaid.

Pange tähele, et volinik volikiri kujul elektroonilise dokumendi allkirjastanud poolt suurendada kvalifitseeritud elektroonilise allkirja esindatud isiku või kujul elektroonilise kujutise, mis on kinnitatud tugevdatud kvalifitseeritud elektroonilise allkirjaga esitatud isiku või Elektroonilise allkirjaga sertifitseeritud elektrooniline pilt allkiri või dokumentide kvalifitseeritud elektroonilise allkirjaga tugevdatud allkiri. Dokumentide esitamise kord.

Füüsiline isik, kes esitab dokumendid peavad looma süsteemi isikliku konto. See moodustub automaatselt. Üksikisikute ja juriidiliste isikute esindajad võivad luua ka isikliku konto ja esitada dokumendid ühe ja enam esindatud. Juurdepääs isiklikule kontole on võimalik pärast identifitseerimist ja autentimist Federal Riigi infosüsteemi Fislian konto abil " Üks süsteem Identifitseerimine ja autentimine infrastruktuuris, mis tagab teabe- ja tehnoloogilise interaktsiooni infosüsteemide, mida kasutatakse riigi ja kohalike omavalitsuste teenuste elektroonilisel kujul " edaspidi - ESIA avalike teenuste portaali ESIA.

Konto võib lihtsustada see on piisav, et täpsustada perekonnanimi, nimi, patronymic, e-posti või mobiiltelefoni numberstandard teil on vaja täielikku nime, e-posti või mobiiltelefoni numbrit, SNILSi number ja andmed tõendavad isikut tõendav dokument või kinnitatud isiku kinnitus kinnitatakse.

Saate kinnitada identiteeti MFC-s. Sisselogimiseks pakume sisselogimist ja parooli. Isiksust kinnitab ka kvalifitseeritud sertifikaat elektroonilise allkirja kontrolli, mis saadakse igal aastal Venemaa Sideministeerium sertifitseerimiskeskusega.

  • Mis on inimese tavaline suurus mees
  • Küttetoru läbimõõdu arvutamine on torujuhtme paigaldamise ajal vajalik etapp.
  • Passi taotlus, kuid. Kust esitada passi dokumendid: nõuded, funktsioonid ja soovitused
  • Tehnoloogia ettevalmistamine Beefroganov. Ettevalmistuse kirjeldus
  • Oluline on märkida selle süsteemi negatiivsed hetked, mis hõlmavad järgmist: Selle tüübi struktuuri suured kulud, eriti kui me võtame arvesse kahekorruselise maja kütmise vajadust.
  • Хилвар одобрил эту предосторожность, но настоял еще на одной, которую Элвин упустил из виду.

Kontotüübi mõjutab otseselt võimalust esitada dokumente Venemaa Föderatsiooni ja teiste kohtute relvajõududes. Lihtsustatud ja standardkontod võimaldavad meil esitada ainult dokumentide elektroonilisi pilte. Lisaks skaneerimiskoopiate kinnitatud konto võimaldab teil elektroonilisi dokumente esitada.

See on huvitav! Vastavalt apellatsioonkaebuse Euroopa Kohtule saab allkirjastada lihtne elektrooniline allkiri ja juhtudel seadusega ette nähtud, peaks allkirjastama tugevdatud kvalifitseeritud elektroonilise allkirja näiteks avaldus esialgse autoriõiguse kaitse ja või Suurenda ringlusliige õiguste, Nõude Suurenda ringlusliige nõue esialgsete meetmete rakendamise taotlus.

Registreerimist saab võtta süsteemis ise, luues lihtsustatud konto kas ESIA kaudu vt eespool. Apellatsioonkaebus ja dokumendid, mis on lisatud talle, võib esitada vahekohtule elektrooniliste dokumentide kujul, mille on allkirjastanud kvalifitseeritud elektroonilise allkirjaga tugevdatud elektrooniliste dokumentide või lihtsa elektroonilise allkirjaga sertifitseeritud dokumentide elektrooniliste kujutiste kujul.

Samal ajal juhtudel, kui see nõuab skaneerimispiltide allkirjastamist ainult tugevdatud kvalifitseeritud elektroonilise allkirja allkirjastamiseks.

Sellised juhtumid on loetletud eelmises osas. Mõtle, kuidas esitada dokumenti "Minu vahekohtuniku" süsteemi kaudu. Pärast sisselogimist oma isikliku konto, peate valima ringlusliigi, nagu "taotlus rakendus " jaotises ja kaebuste ", märkida vahekohtu nimi, millele taotlus esitatakse ja valida Kohus kavandatud nimekirjast. Siis kehtestatakse menetluspositsioon hageja, vastaja jne ja täidab kavandatava süsteemi, kus organisatsiooni nimi või täielik nimi, töökoha aadress, registreerimise koht elukohas või asukohas, Organisatsiooni kategooria; Inn, Ogn, aadress jne Protseduuri lõpus klõpsake nuppu "Saada".

Pärast dokumentide saatmist saab kasutaja isiklikus kontos ja registreerimisel määratud e-posti aadressi teavitamisel, mis sisaldab saabumise kuupäeva ja kellaaega. Pange tähele, et kui te taotlete registreerimiskohale mitte, võib passi väljastamise tähtaega suurendada 4 kuud. Järgmine samm tuleb alla laadida oma digitaalse foto portaali. Samm 4. Kuidas teha foto avalike teenuste jaoks passi Rakendus on seotud isikliku foto elektroonilisel kujul.

Sellele esitatakse mitmeid nõudeid: fail JPEG, BMP, PNG suurus ei ületa 5 MB; stock Foto värv või must ja valge, eraldusvõimega vähemalt dpi; isiku pilt on rangelt ilma peateedeta, nägu, ilma kaldeta; juuksed ei tohiks tema silmi süüdistada; tagumine taustvalge valge. Peakaart on vastuvõetav inimeste seas, kelle usulisi veendumusi keelavad avalikult ilmuma katmata peadega.

Samal ajal peaksid ovaalsed näod olema võimalikult avatud.

Passi taotlus, kuid. Kust esitada passi dokumendid: nõuded, funktsioonid ja soovitused

Kui teil on pidevalt prillid - ärge pildistate prügi rakenduse jaoks toonitud prillidega rimmimisraamil. Saate pildi teha mis tahes fototeenuses ja kopeerida Flash-kaardile faili. Neile, kes soovivad salvestada, juhendamine: kuidas teha foto avaliku teenuse passi ise. Hoolimata suurte nõuete nimekirjast, teha õige raami lihtne: Pildistage päeval, millal looduslik valgustuseelistatavalt ilma puhanguta. Pöörake särava seina lähedal, saate tõmmata tausta valge koega, kuid sobib ka ühe foto tapeet.

Paluge assistendil teha mõned raamid, tehes keskenduda näole. Järgmisena veeta väikese pildi töötlemine igas graafilises redaktoris - joondage raami ja lõigake soovitud suurusele, valage tausta valge. Kui te ei oma arvutigraafika oskusi üldse, kasutage automaatseid online-toimetajaid.

Sisestage saidi otsingumootoris olev päring "Online-foto passi". Näete nimekirja teenuste, mis aitavad kiiresti võltsida oma foto kõigi parameetrite jaoks. Samm 5. Naudi tööandmeid Teha hoolikalt teavet viimase kümne aasta töö kohta, sealhulgas õppeaeg ja sõjaväeteenistus.

Ametliku tööhõive puudumise perioodid rohkem kui 1 kuu jooksul teha eraldi dokumendid aadressina elukoha määramiseks. Pange tähele, et salajaste materjalide ja lepinguliste kohustuste vastuvõtmise olemasolu. Valige külastuse jagamine Leia kaardil lähim haru, kuhu te esialgse dokumendid toovad. Süsteem laadib automaatselt määratud majutuse aadressi alusel valitud soovitatavate üksuste loendi.

Klõpsake sinise pointerile, mis osutab soovitud juhtimisele ilmunud aknasse, klõpsake nupul "Vali". Näete üksikasjalikku ajakava seadme töö jaoks, näidates lõunat ja nädalavahetuse vaheaegu. Kinnitage nõusoleku andmetöötlus ja Suurenda ringlusliige töötlemise taotlus. Järgmisel päeval esitatakse dokumentide esitamise kutse isikliku kabineti juurde, mis näitab külastuse kuupäeva ja kellaaega.

Kui te ei saa välja töötatud aja jooksul - kirjutage sõnum oma isikliku konto kaudu või helistage koosoleku ülekandmiseks valitud osakonnale. Esitama dokumente Määratud aja jooksul tooge dokumentide originaalid dokumentide valitud osakonnale MIA pass; kehtiv pass kui see on olemas ; perekonnanime muutmise sertifikaat, nimi, patronymic kui muutunud ; sõjaline ID meestele ; Eelnevalt ei ole vaja fotosid teha, siis eemaldab kontori töötaja isikliku vastuvõtu ajal.

Me saame passe päeva pärast Suurenda ringlusliige kutset ülemeremaade passi saamiseks isiklikus kontos. Väljaandmine toimub Venemaa siseministeeriumi Luchmi sama eraldamisel, kus te esitasite dokumente.

Ärge unustage võtta Venemaa Föderatsiooni tsiviilpassi. Passi laps Et laps pass läbi avalike teenuste, siis ei pea alustama uut kontot laste portaalis. Võite kõik korraldada dokumendi otse oma isiklik kabinet Taotluse täitmise kord on täiskasvanud rakendusest praktiliselt erinev. Leia kataloogis "Mark-pass" kataloogis, etapis 2 pärast passiproovi uut või vana täpsustamist valige vanuse võimalus "lapsele": kuni 14 aastat või st kaasa arvatud kuni ni. Üle aastastele lastele on vaja teha andmeid oma tsiviilpassi Vene Föderatsiooni.

Dokumentide söötmisel võtke oma isikutunnistus ja lapse sünnitunnistus või eestkostja ametisse nimetamise organ. Alla aastastele lastele taotluse saaja passi andmete asemel sobib sünnitunnistuse parameetritega.

Et laps saada passi riigiteenuste kaudu, kinnitab ta Venemaa Föderatsiooni kodakondsuse kinnitamist alaealises, kes teenivad: lapse pass; vene Föderatsiooni pass lõpetatud teabega Suurenda ringlusliige kohta; väikese sündi sertifikaat, kus andmed on loetletud: venemaa vanemate föderatsiooni kodakondsuse kohta üks või mõlemad ; Advokaadid ei registreerita vastuvõtule, ei kontrolli dokumentide valmisolekut, ei nõua MFC aadressidel ja režiimidel, ei paku tehniline abi Vastavalt portaali avalike teenuste!

Jah, see on võimalik. Te saate teha teise passi olemasolu olemasoleva esimese passi juuresolekul. See tähendab, et teil on samal ajal kaks tegutsevat passi.

Tehnoloogia ettevalmistamine Beefroganov. Ettevalmistuse kirjeldus

Pange tähele, et kahe passi Suurenda ringlusliige disain korraga ei ole lubatud. Kas on võimalik kujundada passi ilma viitamata Raudchenkomat? Kinnita ettemaksu saab esitada vormi sertifikaat Raistoencomat. Samuti puudub viide, kui on olemas teavet kategooria Suurenda ringlusliige edasilükkamise kohta sõjalises veres. Igal juhul, kui viide sõjalist registreerimise ja kaasamise büroo, UFMs palutakse eelnõu ettemaksu. Vastuseks sellele taotlusele viivitus võib Suurenda ringlusliige tuua hilinemise passi kujundamisega.

Kas on võimalik teha passi, kui mul oleks karistusregistrit? Jah, see on võimalik, kui veendumus taotluse esitamise ajal lunastatakse. Siiski võivad tekkida raskused passi disaini ja viivitusega, kuna siseministeerium ei pruugi sisaldada teavet karistusregistri tagasivõtmise kohta.

Oluline on võtta arvesse võimalikku laienemist, kui pinna soojendatakse. Kui plastist soojustorude läbimõõdud on 20 mm, peab varruka sama parameeter olema vähemalt 24 mm. Paigaldamine varruka peab olema valmistatud tsemendilahuse või sarnase mitte-tuleohtliku materjali. Täiendavad andmed soojustorude läbimõõdu arvutamiseks Pärast privaatmaja kuumutamist torude läbimõõdu valimist peate õigesti valima oma materjali tootmise materjali, ning võtma arvesse küttesüsteemi omadusi.

See parameeter mõjutab vooluvõrkude paigutust, samuti sulgemis- ja reguleerimise arvu. Lisaks teadmistele läbimõõduga torude kütmisel loomulik ringlusse on vaja võtta arvesse kõrguse kiirenduse tõusu ja korrektselt valida suurus oma ristlõike.

Ta peaks olema minimaalne kõrgus 1. Jahutusvedeliku kiiruse suurendamiseks peaks kiirendatud koguja konstruktsioonis kasutatavate polüpropüleentorude läbimõõt olema üks suurune suurem kui peamise maanteel. Samuti on oluline võtta arvesse torujuhtmete seinapaksust. See sõltub tootmise materjalist ja võib varieeruda vahemikus 0,5 mm teras kuni 5 mm plastik. Privaatse maja küttesüsteemi läbimõõdude valik on tootmismaterjali mõju.

Seega on sunniviisilise ringluse süsteemide jaoks soovitatavad plastik maanteed. Nende sisemine läbimõõt võib varieeruda 10 kuni 30 mm. Loe lähemalt polümeertorude seinte Kuidas suurendada oma seksuaalset videot paksusest kütmiseks, saate andmete tabelist õppida.

Jaoks terasemudelid On vaja arvesse võtta mitte ainult nende geomeetrilisi mõõtmeid, vaid ka massi. See sõltub otseselt seina paksusest.

Küttetorude läbimõõdu arvutamisprogrammides peab olema arvutamise funktsioon turse 1 MP Terase maanteel. Nende täiendavate omaduste tundmine võib teha küttesüsteemi parameetrite kõige täpsema arvutamise, sealhulgas Õige valik Küttetorude läbimõõdud.

Küte toru tootmise materjal Lisaks paremale valikule torude läbimõõdude soojusvarustuse jaoks peate teadma oma tootmismaterjali omadusi. See mõjutab süsteemi termilist kaotust, samuti paigaldamise tööjõudu. Tuleb meeles pidada, et küttesüsteemide läbimõõdu arvutamine toimub alles pärast nende valmistamise materjali valimist. Praegu kasutatakse soojussüsteemide konfigureerimiseks mitut tüüpi torujuhtmeid: Polümeer.

Need on valmistatud polüpropüleenist või õmblemisest polüetüleenist. Erinevus seisneb tootmisprotsessi käigus lisatud lisakomponentides. Pärast polüpropüleentorude läbimõõdu arvutamist soojusvarustuse läbimõõdu arvutamise arvutamisel on vaja õigesti valida nende seina paksuse.

See varieerub 1,8 kuni 3 mm sõltuvalt maksimaalse rõhu parameetritest maanteedes; Teras. Kuni viimase ajani oli see kütte kõige tavalisem versioon. Hoolimata sellest, et suurema tugevuse omadused, terasest torudel on mitmeid olulisi puudusi - keeruline paigaldus, järkjärguline pind roostetamine ja suurenenud karedus.

Varem esitada dokumendid Ülikooli teises linnas, praktikandi ja tema vanemate isiklik kohalolek, kui ta ei saavutanud enamust. Aga täna saate saata ülikooli eemalt registreerumise taotluse. Selleks on 2 viisi: esitage Interneti kaudu elektroonilised dokumendid.

Alternatiivselt on võimalik kasutada roostevabast terasest valmistatud torusid. Üks hind on suurusjärgus suurem kui "must"; Vask. Tehnilise I. Neid iseloomustab piisav venitamine, st. Kui vett külmutatakse nendes - toru laieneb mõnda aega ilma tiheduse kaotamiseta. Puuduseks - kõrge hind.

Lisaks õigesti valitud ja arvutatud torude läbimõõdule on vaja kindlaks määrata nende ühendi meetod. Samuti sõltub see tootmismaterjali. Polümeeri jaoks kasutatakse Suurenda ringlusliige keevitamise või liimipõhise väga harva abil. Terasest Peenise suurus koertel on paigaldatud kaare keevituse abil parema kvaliteediga ühendid või keermestatud meetodi abil.

Küte toru läbimõõt: Kuidas valida ja arvutada ja arvutada Me valime kuumutamise torude läbimõõdu: valimise raskused, süsteemi võimsuse ja vee kiiruse ristlõike arvutamise protseduur, kollektori ja varrukate täiendav arvutus.

Torude läbimõõdu arvutamine kütmiseks: lihtsam kui tundub Maja küttesüsteemi paigaldamisel on kütte läbimõõdu arvutamine maksimaalne. See aitab vältida tarbetuid soojuskadu ja energiakulusid.

Lisaks määrab toru läbimõõt nende mõõtmed, mida tuleks kaaluda ruumide kavandamisel. Torude läbimõõdu arvutamine kütmiseks Torude materjal on nende soovitud läbimõõdu arvutamisel väga oluline Maja või korteri küttetorude läbimõõdu arvutamisel peate teadma oma peamisi parameetreid, see on: materjal, millest nad on valmistatud näiteks vasktorud Küte jaoks ; torude sisemine läbimõõt; sarnane fittingide ja liitmike parameeter; sisemise läbimõõdu nimiväärtus; seina paksus torudes.

Tuleb meeles pidada, et torude läbimõõdu ja selle suurenemise ebamõistlik suurenemine, selleks, et muuta termilise tagasipöördumise ala suuremaks, toob kindlasti kaasa süsteemi rõhulanguse ja termilise kaotuse rõhulanguse. Seetõttu hüdrauliline arvutus kahetoru küttesüsteemi on vajalik, mille eesmärk on valida sellised väärtused läbimõõduga kõikide torujuhtme osade läbimõõduga, kõigis ringlusrõngastes, rõhk liigub arvutatud koguse soojuskandja per Ajaühik ületab hüdraulilise Suurenda ringlusliige tõttu 10 protsenti rõhukaotusest.

Rõhukaotus tsirkulatsiooni ahelates jagunevad kahjumiks, mis tulenevad hõõrdumisest, samuti kohalike takistuste tõttu tekkivate kahjumitena.

Vahendid paksendamiseks peenise Mis suurendab peenise kodus

Torujuhtme läbimõõdu määramise valem Küttetorude läbimõõdude professionaalne arvutamine on üsna keeruline ja see on saadaval ainult soojustehnoloogia spetsialistidele, nii et me räägime oma lihtsustatud skeemist. Sellise arvutuse korral on soojustorude suuruste määramise valem järgmine: Kui kirjad tähendavad: Q - koormus selle süsteemi sektsioonis kilovattites; Δt on pakkumise temperatuuri erinevus ja tagastamine Celsiuse kraadides; V on kiirus, mida jahutusvedelik on meetrites sekundis.

Niisiis, väärtus Δt on 20º.

Kuidas toesti suurendada sugu munn kodus Ma suurendasin liiget

Soojuse tõsteseguri sõltub selle tüübist, samuti ruumide isolatsioonist. Kui läbimõõt toru soojendus viiakse Suurenda ringlusliige, vahe erinevus välistemperatuur Air ja temperatuurid, mis on vajalikud teile arvutatakse, tuginedes kliima oma piirkonnas ja ulatus mugavuse, mida kavatsete saada küttesüsteemist.

Näiteks me võtame ruumi kõrgusega ülemmääradega 3 m, pikkus 5 m ja laiusega 3 m. Keskmine talvetemperatuur Moskva piirkonnas on spetsiaalsete tabelite kohaselt º. Ta töötab. Väärtus 0,9 andmiseks. Kui kiirus on väiksem, siis algab õhu eraldamine jahutusvedeliku lahutamine ja see toob kaasa õhu liiklusummikute moodustumise. Selle tagajärjeks võib olla osaline või täielik tervishoiukaotus.

Kui järgite ülemise kiiruse künnise, võimaldab see vältida hüdraulilise müra moodustumist süsteemis. Ja me võtame soovitud väärtuse. Selle tulemusena meie arvutused, saame näitliku numbriga sisemise läbimõõduga torude 12 mm. Tabel torude siseläbimõõdu määramiseks. Küttetorude läbimõõdu määramiseks proovi tabel Muidugi, planeerimine küttesüsteemi - arvutamisel toru läbimõõt on parim teostada, kasutades spetsiaalset tabelit, kuna kõik numbrid ja valemid te ei saa meeles pidada.

Apa yang Sebenarnya Terjadi pada Situs 13? (Animasi SCP)

Tabelis näitab selgelt parameetreid, millel on üks või muu soojuskandja, võtavad arvesse torujuhtme paigutuse konkreetseid skeeme, kütteseadmete tehnilisi omadusi jne. Lisaks tabelis ja võtab arvesse ringlusliigi: see on kunstlik või loomulik. Läbimõõduga torude läbimõõt soojendamiseks: kuidas teha hüdrauliline arvutus kahetoru süsteemi 46 Toru läbimõõdu arvutamine kütmiseks: kuidas teha kahetoru hüdrauliline arvutamine.

Toru läbimõõdu valimine soojendamiseks Toru läbimõõdu valimine autonoomne süsteem Küte Mis on läbimõõt? Näide tema arvutusest Soojusvarustus on mõistetav kui soojusenergia tarnimine, mis on kuum vesi või auru soojusvõrkudes tarbijate küte süsteemi.

Viimase radiaatori puhul on need ühendatud, moodustades suletud kontuuri. Ühendus on järgmine. Igas radiaatoris tuleb boileri kuum vesi ja see tagastab Suurenda ringlusliige juba tagasipöördumisele tagasi kütteseadme juurde.

Seega saame süsteemi, kus iga kütteseade töötab otse boileriga.

Sellisel juhul on radiaatorite vahelise temperatuuri erinevus peaaegu mitte olla, mis on vajalik mugava viibimise jaoks. Seade kahe-ahela soojendamise eramaja ei ole raske, kuid nõuab hooldust. Lisaks suureneb materjali maksumus. Aga mõnikord ei ole lihtsalt muud võimalust. Lisaks sellise seadmega, isegi kui talvel ühes toas, avage aken, olles selle tänava temperatuurile jahutanud, siis see isegi ei mõjuta ülejäänud radiaatoreid - nad on peaaegu sama kuumad.

Liikme massaazi liikme foto Peenise suuruse pikkus

Sellisel juhul kahetoruga kütmise süsteemi ülemise paigutusega saab teha nii sunniviisilise ringlusega ja loomuliku. Üks sellise süsteemi sortidest on "Loop Tichelman.

Kuidas kiiresti suumida liige teismeline Normaalne liikme suurus aastaga

Tichelmani skeem - mida ta esindab ja mida parem on tavaline kahetoru süsteem Kui vaatate Tichelmani skeemi kahekorruseliste majade jaoks, näete ühte huvitavat detaili. Kuuma vee tarnimine toimub ka esimesel radiaatoril, kuid vastupidine on pärit viimasest, kuigi mõlemad torud liiguvad ümber perimeetri ümber.

Seega selgub teatud silmuse, mis, nagu see oli kombineeritud kaks ühendusi - ühe toru ja kahetoru. Tichelman Loopi montaaži eelise kahel korrusel on see, et isegi väikseim erinevus radiaatorite temperatuuridel kaob, sõltumatult, millises ruumis või ruumid asuvad.

Loomulikult maksab selline süsteem mõnevõrra kallim ja seetõttu on vaja seda rakendada ainult tõeliselt suurte valdkondade puhul ja radiaatorite arvu puhul. Kahekorruselise maja Tihelmani skeem on üsna huvitav nii disaini kui ka installimisel, kuid on ka nende Suurenda ringlusliige.

Temaga on palju lihtsam. See sobib kõigepealt ühe toru jaoks, märgistades selle haru radiaatorile ja pärast teise.

Mitte Passis on eriline kiip Uue valimi dokument on kallim, kuid see toimib kauem. See on mugav, kui teil on viisaid viie aasta.

Vastasel juhul on olemas võimalus sööda ja tagurpidi segadusse segada. Skeem "Leningrad": Kas selle ja tavalise ühetoite süsteemi vahel on erinevusi? Kui pöördute tavapärase ühetoite süsteemi poole, siis võib Leningradka nimetada üheks selle sortidest ja seletage nüüd, miks.

Tegelikult võttes näide sama ruumi, ühe toru süsteemi, saate ühendada radiaatorid ja järjestikku, mis jätab võimaluse reguleerida temperatuuri iga eraldi eraldi. Ühendades oma käed kuumutades eramaja vastavalt Leningradka skeemi, saate selle võimaluse. Standardskeem "Leningrad" - lihtsaim ühendus Paigaldamine toimub järgmiselt. Katla toru läbib ka ruumi ümbermõõt, kuid see ei katkestata kõikjal.

Selliste kujuliste detailide kaudu on tees ühendatud aku söötmise ja selle tagastamise teel. Sel juhul paigaldades regulaator Suurenda ringlusliige, saate vabalt reguleerida temperatuuri, selle kaudu mugavana - see on Leningradi küttesüsteem. Kahekorruselise maja skeem on üsna lihtne, mis tähendab, et see on isegi lihtne teha oma käega isegi omatehtud kaptenil, kellel ei ole sellist kogemust.

Muidugi, kahe torude skeemid on palju usaldusväärsem ja paremini jaotatud soojuse, kuid kui maja pindala on väike, siis selline skeem on nii võimatu muide.

Samuti on Suurenda ringlusliige teha ja ülemise juhtmestiku. Loomulikult on see veidi raskem, kuid see ilmub võimaluse paigaldamise kütmiseks loomuliku ringlusega. See on lihtsuse arvelt, et selline kava oli majaomanike seas üsna laialt levinud.

Kui ala on piisavalt suur, siis kahekorruselise hoone kütmiseks on Leningradka süsteem vastuvõetamatu. Koguja küttesüsteem - milline on selle väärikus Küttekava koguja kasutamine kahekorruselises majas on üsna ratsionaalne lahendus, mis sobib nii ühe toru kui ka kahetoru süsteemi jaoks.

Proovime selgitada, mis see on. On selge, et kahekorruselises majas ei ole üks tuba - seal on Keskmise Dick Paksus neist. Nii et see tähistab küsimust kuuma vee esitamise paigutusest katlast erinevatele radiaatoritele. Et mitte paigaldada mitmeid silmuseid saab teha järgmiselt. Katla väljalaskeava juures paigaldatakse kollektor, millest nii palju torusid lahkuvad, mitu tuba on põrandal.

Teiseks on parem paigaldada eraldi, tee kaudu. Samuti paigaldatakse väljalülitamisventiilid igale lõpule. Selle tulemusena saame ühendatud ühe ruumi, mille kütmist saab vajadusel keelata. Sama tegevus ja tagasipöördumisega, kuid juba ilma sulgedeta tugevdamine. See süsteem võimaldab ainult ühe pumba teha. Teede kaudu ühendamise korral peate teise, sest kaks korrust saab lihtsalt lihtsalt leevendada.

Ja selle teema täieliku arusaamise saamiseks pakume näha väikese videot kollektori kütmise kohta kahekorruselistes majades. Paljud kõne selle kütte koju tala, mis Suurenda ringlusliige ka õige. Kui me peame tavalise kahekordse süsteemi süsteemi, siis ilma sellise skeemi rakendamata ei ole lihtne teha - sest ei ole kedagi kahe toruga tuba.

Seoses paigaldamise, siis kiirgussüsteemi kuumutamine kõrgusel - selle kasutamisega, sellise töö rakendamine on palju lihtsustatud. Teisisõnu, me ei leidnud selles negatiivseid omadusi, kuigi me proovisime väga palju.

Kui keegi kinni peegeldajatest õnnestub, siis osutub veenva taotluse selle aruteludes kirjutada, oleme väga tänulikud. Nüüd kasutamist kiirgussüsteemi kuumutamine eramajades ühe toruga skeemi.

Ja siin ei õnnestu see peaaegu ideaalselt ahela esimese ja viimase radiaatori temperatuuri näitajate võrdlemisel isegi ilma Tichelmani silmuse kasutamiseta. Niisiis, saate kaaluda tegeliku leidmise koguja süsteemi. Küttesüsteemi soojustehnika arvutamine: miks see on vajalik ja kuidas seda täita Alustame, proovige mõista, miks see on vajalik ja et lõpuks saame teada saada.

Parameetrid Kirjeldus Power Boiler Tõepoolest, olles täielikult arvutatud selle parameetri me määratleme täpsusega. See on vajalik selleks, et mitte osta väikese võimsuse katla kui vaja seal on piisavalt soojuse kuumutamiseks kõik toad või rohkem miks ülevõetud tarbetu kütuse või elektrienergia ületamise eest Power Radiaatorid On vaja kindlaks teha, kas soojus eraldatud soojust ruumide jaoks, kus nad on ja ei pea neid kaetud olekus hoidma, mis taskus tabas tasku ostetud Igakuised küttekulud Eelarve planeerimine on üsna oluline osa.

Teades, kui palju on vaja seda protsessi kulutada kuus, on palju lihtsam Kuidas vähendada soojuskadu Samuti Suurenda ringlusliige see väga oluline. Lõppude lõpuks, kuna soojuse lekete puudumisel ja kokkuhoid kuumutamisel kodus suureneb.

  • Kontrollige, milline on teie liige
  • Но это уже не имело никакого значения, потому что успех все-таки ждал других, направляемых мудрыми психологами Лиза.
  • Ни звука не раздалось, когда произошел этот внезапный рывок, который на миг замутил зрение, но Земля исчезла, словно бы чья-то гигантская рука просто смела ее с небосвода.
  • Элвин не сомневался в правоте Хилвара.