Mõned tuleb peenisele panna vahetult enne vahekorda. Peaaegu kõik tegelikud ülevaated ei lange kokku tootjate lubadustega, kes ütlevad, et geeli kasutamine võib suurendada peenist kuni cm. Isegi 1 kuu pole möödas, kuid olen juba märganud peenise parameetrite selget sentimeetrite kasvu. See ei võta kaua aega, geeli konsistents on selline, et kõik toimub kiiresti. Minu elus on peaaegu kõik hea: edukas äri, kinnisvara kogu maailmas, kallid autod, jahid ja isegi minu enda golfiklubi. Maraali juur suurendab vere kiirustamise tõttu peenise pikkust ja läbimõõtu, suurendab vahekorra ajal peenise tundlikkust.

KM Vallatu naudingute pomm paaridele aitab tõsta nii naise kui mehe libiidot, võimendab mehe erektsiooni jäikust ja mõlema partneri naudingu intensiivsust.

Suurenda geeliga

Komplektis on: Male Get Hard erektsiooni geel 4ml: kiire toimega geel, mis oluliselt suurendab peenise tundlikkust ja verevoolu. Mees tunneb end tihkemalt ja kindlamalt, mis omakorda suurendab temakese rahulolu.

  • Kuidas kasutada pumpa, et suurendada liige
  • Vastsundinud fenis suurused
  • IHA JA MÕNU POMM PAARIDELE – Mustpanter

Seda hübriidgeeli on meeldiv peale kanda. Tagab siidise liuglemise. Venicon iha tekitavad kapslid naistele 4tk: On töötatud välja spetsiaalselt naistele rahuldamaks nende seksuaalseid vajadusi!

See ainulaadne tasakaalustatud valem koosneb kõrge kvaliteediga maitsetaimedest, vitamiinidest ja mineraalainetest.

Suurenda geeliga

Annab rohkem energiat ja sisaldab looduslikke afrodisiaakume suurendamaks seksuaalset iha. Libidine unisex iha tekitavad tilgad: Tänu tootes sisalduvatele L-arginiinile, Maca juurele, Muira ekstraktile ja Ženšennile on toode kiiretoimeline ihatekitaja.

Sisaldab 4 ampullii.

Kasutamine: 1 ampull manustada min enne soovitud effekti. Ära manusta Suurenda geeliga kui 1 ampull 24h jooksul.

Kasutamise eelised

Plus Amour vedel vibraator 2ml: See on unisex geel, mis tekitab peale kandes sensatsioonilisi vibratsiooni laineid. Naine kannab ainult mõne tilga kliitori piirkonda ja juba 30sek avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab umbes 20sek ja pärast seda võib uuesti peale kanda.

Suurendab intiimpiirkonna tundlikkust ja soodustab orgasmi.

Suurenda geeliga