Kõige stabiilsem on sõrmede suurus tavaliselt lõunasöögi ja õhtusöögi vahel. Toredat sõrmustega hullamist! Pane valmis vajalikud asjad. Otsi välja ka joonlaud või mõõdulint. Samas on ka üks romantiline põhjus. Kummas käes abielusõrmust kanda?

Variant 2: suuruste tabel Kui Sul on juba olemas sõrmus, millisega sama suurust soovid osta, aga Sa ei tea või ei mäleta selle suurust, mõõda lihtsalt ära selle sõrmuse diameeter.

Liikmete suurimad suurused fotoga

Joonlauaga võib see päris keeruliseks osutuda, eriti kui sõrmus on erikujuline või suure kiviga. Seega võid võtta abiks tabeli, mille saad välja printida allolevale pildile klikkides või SIIT.

Variant 1: paelatrikk

Nihuta oma lemmiksõrmust mööda ringikesi, kuni leiad sobiva suuruse. Pane tähele, et hoiaksid sõrmust paralleelselt paberi pinnaga! Näiteks kui proovid mõõta kiviga sõrmust, hoia seda nii, et kivi puudutab paberit, aga sõrmuseosa on veidi õhus.

Kuidas suurendada 50 aastat

Kui vaatad täpselt ülevalt alla, näed õiget sõrmusesuurust. Palun jälgi, et Su printer ei moonutaks prinditava kujutise suurust! Variant 3: tuleta olemasoleva sõrmuse suurusest Kui Sul on teada suurusega sõrmus, mida kannad näiteks keskmises sõrmes, aga plaanid osta nüüd mõne kaunitari sõrmusesõrme või tahad nt oma kallimat kihlasõrmusega üllatada! Tavapärase suuruste vahekorra leiad allolevalt pildilt. Näiteks keskmine sõrm on tavaliselt pool suurust suurem kui sõrmusesõrm.

Tasuta sõrmuse suuruse määraja GLAMIRAlt

Nendes väärtustes elab jõud, mis ei lase kustuda südamest tulnud soovidel. Just seda jõudu tahame ja oskame edasi anda ka teistele. Nii on iga meie loodud töö osa ajast endast. Nii nagu kõik muu, kuluvad ja vajavad regulaarset hooldust ka abielusõrmused. Pange oma meel valmis, et sõrmustega on vaja ka hoolduses käia.

Sõrmus ei tohi näppu paiste ajada, vaid peab libisema sujuvalt üle sõrmenuki, aga kindlalt, et ära ei kukuks. Sõrme ümbermõõtu on soovitatav mõõta õhtuti, sest selleks ajaks on näpud päeva jooksul paisunud. Hommikul mõõtes on sõrmed külmad ja peenemad ning on on oht liiga väike sõrmus osta. Esmalt tuleks endale selgeks teha, kummas käes ning mis sõrmes on plaan sõrmust kanda, sest inimese käed on erinevad ning võib juhtuda, et parema käe nimetissõrme mahtuv sõrmus ei taha üldse vasakusse kätte mahtuda.

Lisainfot ehete hooldamise kohta leiad siit lehelt. Mugavus on oluline Uuema aja trendi kohaselt ei tohi sõrmus piirduda ainult ilus olemisega.

Variant 2: suuruste tabel

See peab sõrmes tunduma nii mugav, et seda peaegu ei tunnegi. Kui mugavus on ka sinule oluline, küsi sõrmust ostes nn comfort fit disaini. Sellise sõrmuse sisepind on kergelt kumer. Tänu sellele on sõrmust mugav üle sõrmenukkide libistada ja samuti loob see vähem hõõrdumist.

ABIELUSÕRMUSED OSTUJUHEND

Mida laiem sõrmus, seda suuremat rolli mugavus mängib. Sõrmustele on võimalik graveerida nimed, kuupäevad, sümbolid või muu tekst.

Naita video suurendamise liige

Mida tavaliselt graveeritakse abielusõrmustesse? Hästi levinud on graveerida oma sõrmuse sisse abikaasa nimi ja kuupäev.

Samas on ka põnevamaid võimalusi. Näiteks saate alustada väikese lausega ühest sõrmusest ja lõpetada see teises.

Kuidas valida õige sõrmuse suurus? Kas teadsid, et sõrmuse suurus on tegelikult lihtsalt tema diameeter? Olgu, usume — seda Sa teadsid!

Kui otsus tehtud, tuleb asuda mõõtmise kallale. Mõõtmiseks on mitu varianti: Võta elastne mõõdulint ning mõõda sõrme ümbermõõt sõrmenuki alt. Kui mõõdulint puudub, lõika paari millimeetri laiune ning 10 cm pikkune paberi riba, pane ümber sõrme ja märgista ära koht, kus kaks paberi äärt kohtuvad.

Võta mõni teine sõrmus, mis sul on, ning vii kullassepale mõõtmiseks.