Akumaht ja jõudlus vähenevad aja jooksul ning seetõttu tuleb aku lõpuks välja vahetada. Keela… Võtke arvesse, et kui jõudluse halduse keelate, ei saa seda uuesti sisse lülitada. Enne vanni viie sentimeetri isolatsioonikihi paksuse. Elektroonikakomponendid vajavad nõuetekohaseks töötamiseks minimaalset pinget.

Kui kasutate välist klaviatuuri, lugege artiklit TalkBacki kiirklahvide kasutamine.

Suurenda liikme hupnoos

TalkBacki kasutades žestide abil navigeerimine Kui TalkBack on sisse lülitatud, võite käskude, asukohtade ja sisu leidmiseks sõrme üle ekraani lohistada. TalkBack teavitab teid ikoonidest, nuppudest ja muudest üksustest, kui neist sõrme üle lohistate.

Üles, alla, vasakule või paremale kerimiseks nipsake kahe sõrmega vastavas suunas. Praeguse käsu või mõne muu ekraanil kuvatava elemendi valimiseks või aktiveerimiseks topeltpuudutage ekraani.

Jutustaja kasutamine

Samuti saate paremale või vasakule nipsata ekraanil järgmisele või eelmisele üksusele liikumiseks. TalkBacki žestide kasutamine Vaadake loendist kiiržeste, mida saate kasutada, kui TalkBack on sisse lülitatud, ning palju teisi valikuid, mis võimaldavad kohandada, kuidas teie seade TalkBackiga töötab.

Nipsake Poiss 1 aasta liige sõrmega üles, et kerida allapoole umbes poole loendi peale. Kui nipsamise lõpetate, ütleb TalkBack, kus te asute.

Ekraaniluku valikud

Topeltpuudutage ekraani. Nipsake paremale, et vaadata saadaolevate žestide loendit. TalkBack nimetab iga žesti ja sellega seotud toimingu. TalkBacki väljalülitamine Avakuvale naasmiseks puudutage ja seejärel topeltpuudutage Androidi avakuvanuppu. Avakuval nihutage fookus nupule Settings Seaded ja topeltpuudutage seda. Nihutage kuval Accessibility Hõlbustus fookus valikule TalkBack.

Liikuge nupule OK ja topeltpuudutage seda. Androidi hõlbustussätete kasutamine Androidi seadme kasutamise hõlbustamiseks saate peale TalkBacki sisselülitamise häälestada ka teisi kuval Hõlbustus olevaid funktsioone.

Puudutage ja seejärel topeltpuudutage Androidi seadme avakuvanuppu.

Mis on normi liige

Nihutage avakuval fookus nupule Settings Seaded ja topeltpuudutage seda. Nihutage jaotises Preferences eelistused fookus valikule Accessibility Hõlbustusfunktsioonid ja topeltpuudutage seda.

  1. Chromebooki ekraanikuva sissesuumimine või suurendamine - Chromebook Abi
  2. Элвин, казалось, не способен был по-настоящему интересоваться двумя вещами зараз.

Liikuge kuval Accessibility jaotisse System Süsteem ja valige järgmiste suvandite seast. Suvand Captions Pealdised lisab kõikide piltide allserva keskele pealdised.

Chromebooki ekraanikuva sissesuumimine või suurendamine

Saate teksti suurust ja pealdise laadi muuta. Valik Magnification Suurendamisliigutused lubab funktsiooni, millega saate teatud žestide abil kuva suurendada ja vähendada. Žestide selgituste kuulmiseks nipsake paremale tumblernupust mööda. Valik Fondi suurus võimaldab suurendada kogu seadmes kuvatavat teksti.

iPhone’i aku ja jõudlus

Valik Display size Kuvasuurus võimaldab suurendada failis olevaid elemente. Valik Paroolide lausumine võimaldab tippimise asemel paroole öelda. Värvide ümberpööramine parema kontrasti jaoks Saate sisu hõlpsamaks lugemiseks ja valimiseks seadmes kontrastsust suurendada või värve ümber pöörata.

Mida sa vajad peenise suurendamiseks

Need seadme suurendamiseks pruugi kõikide nuppude ja pindadega töötada. Avage rakendus. Nihutage pealkirjaalal fookus nupule Sätted ja topeltpuudutage seda.

Ekraanil allapoole kerimiseks nipsake kahe sõrmega ülespoole. Jaotises Seadme suurendamiseks nihutage fookus valikule Hõlbustusfunktsioonid ja topeltpuudutage seda. Kuval Hõlbustusfunktsioonid liikuge käsu Suurenda kontrastsust kõrval olevale lülitile Sees ja topeltpuudutage seda.

  • Liikme laienemine
  • Mida peate suurendada liikme tasuta allalaadimine info Web Directory kasv Tavakasutaja Lae videos suurema genitaalid, vaid teile Arvamused kasutamise kohta rihma peenise laienemist Kremdlya peenise laienemist Suurem peenis meditsiini meetodeid Izhevsk Kas on võimalik, et suurendada peenise ajal masturbatsioon Kõik teadaolevad viisid peenise suurendamiseks - me teame, kuidas peenise suurendamiseks.
  • Teie iPhone on mõeldud lihtsaks ja mugavaks kasutamiseks.